آموزش ساخت ساك دستی

آموزش ساخت ساك دستی

آموزش ساخت ساك دستی

ساک دستی یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک که نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی و انواع آن ابزارهای تبلیغاتی کارآمدی هستند، که همواره جزء پرطرفدارترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می آیند. این ابزارهای کارآمد و مفید همانند بیلبوردهای متحرکی می مانند که در مقابل چشمان مخاطبان بیشماری به نمایش در می آیند و پیام خود را منتقل می کنند.

موارد استفاده:

بسته بندی محصول با آرم شما
هدیه دادن در نمایشگاه ها یا رویدادها
ساک خرید برای فروشگاه ها
ساک های هدیه برای مشتریان

استایل های مختلف ساک دستی

ساک دستی با بند ساده

این بندها بیشترین استفاده را در بین سایر بندهای ساک دستی دارد و در صورتیکه بندی در سفارش شما ثبت نشده باشد، این بند برای ساک دستی شما تولید خواهد شد.

این بندها تنوع رنگی دارند که چند نمونه از پرمصرف ترین آنها در تصاویر زیر نمایش داده شده است.

دسته موزی

دسته موزی (دایکات)

دسته های موزی اصطلاحا به دسته هایی گفته می شود که داخل خود ساک دستی دایکات می شود (برش می خورد). این دسته ها به طور معمول هزینه کمتری را دربرمی گیرند و برای بسته بندی محصولات کوچک با وزن کمتر بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

این دسته ها برای ساک دستی های گلاسه کاربردی تر است به دلیل اینکه کاغذهای گلاسه مقاومت بیشتری دارند.

ساک دستی با بند ربانی

این بندها معمولا برای ساک دستی های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرند، ساک دستی هایی که برای حمل محصولات ارزشمند و گران قیمت ساخته می شوند. بندهای ربانی دو حالت برای اتصال به ساک دستی دارند؛ حالت اول به صورت مخفی و حالت دوم پانچ شده می باشد.

بندهای ربانی در بین سایر بندها هزینه بیشتری را دربرمی گیرد.

ساک دستی با بند کاغذی

این نوع بندها از کاغذهای پیچ خورده تولید می شود؛ ظاهری ظریف دارند و استحکام لازم را داراست. بندهای کاغذی به داخل ساک دستی متصل می شوند.

بند ساک دستی

ساک دستی با بند تسمه ای

بندهای تسمه ای مشابه بندهای ربانی هستند، اما تفاوت هایی دارند که در زیر به آنها اشاره شده:

  • ضخامت بیشتری دارند.
  • مقاومت بیشتری دارند.
  • هزینه بیشتری را دربرمی گیرند.
  • حالت برزنتی دارند.

و در کارهای شکیل و خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

بند تسمه ای مخفی

ساک دستی فانتزی

تصور ما از ساک دستی فانتزی، بگی است که طرحی فانتزی برروی آن چاپ شده و یا متریال آن مقوای فانتزی و طرح دار است. این موارد از ویژگی های این ساک دستی هاست اما ویژگی که یک ساک دستی را به از حالت ساده به فانتزی تبدیل می کند طرح و قالب آن است.

همانطور که در تصاویر مشاهده میفرمایید می توانید در ابعاد دلخواه و متریال های متنوع، ساک دستی با طرح خاص سفارش دهید.

جنس های مختلف ساک دستی

کاغذ کرافت

کرافت از گیاه خمیره چوب که ۱۰۰% طبیعی است، ساخته می شود و توسط چسب و زاج  تقویت می شود. رنگ قهوه ای کاغذ بدون رنگ کاملا طبیعی به نظر می رسد و جلوه ای با کیفیت بالا به آن می بخشد.

این کاغذ قابلیت پذیرش رنگ را دارد ( به صورت محدود) و می توان بر روی آن چاپ کرد و یا رنگ آن را به طور کامل تغییر داد. ( در تصاویر مقابل کاغذ کرافت رنگ شده – سفید – را می توانید مشاهده کنید)

ساک دستی کرافت
ساک دستی گلاسه

ساک دستی گلاسه

کاغذ گلاسه دارای دو نوع، مات و براق می باشد. چاپ بر روی این کاغذ کیفیت بالاتری دارد و براحتی می توان هر طرحی را بر روی آن چاپ کرد.هزینه تولید ساک دستی با گلاسه مات کمی بیشتر از گلاسه براق است.

کارشناسان ما در مجموعه پارت در انتخاب مات یا براق بودن ساک دستی می توانند شما را راهنمایی کنند.

قالب های آماده ساک دستیقالب ساک دستی

مجموعه پارت برای کاهش هزینه تولید ساک دستی، برای شما مشتریان عزیز، قالب هایی را به صورت آماده تهیه کرده که با انتخاب آنها دیگر نیازی به پرداخت هزینه تولید قالب نخواهد بود. به همین دلیل هزینه تولید ساک دستی نیز برای شما کاهش می یابد.

سوالات متداول در ارتباط با تولید ساک دستی

۱. طول بندهای ساک دستی معمولا چقدر است؟

طول بندها به نوع ساک دستی شما بستگی دارد، اما به صورت استاندارد از ۵۰ سانتی متر به بالا می باشد.

۲. چه زمانی باید بندهای بلند برای ساک دستی انتخاب کنیم؟

اگر فکر می کنید که ساک دستی های شما مدت زمان زیادی باید توسط مشتری حمل شود و یا محتوای داخل آن سنگین است، توصیه می کنیم از بندهای بلند با ضخامت ۹ میلی متر استفاده کنید. به این ترتیب مشتریان شما به راحتی شاپینگ بگ ها را حمل می کنند.

۳. آیا رنگِ بندهای پیچ از بین می رود؟

از جمله اتفاقات نادری است که امکان دارد پیش بیاید و علت آن تماس کرم های دست و یا تعرق زیاد دست می باشد. در صورت نگرانی از این بابت می توانید از رنگ سفید برای بند استفاده نمایید.

ساک دستی های کاربردی چاپ کنید

ساک دستی چاپ کنید و برند خود را تبلیغ کنید.

شاپینگ بگ ها، چیزی بیش از راهی برای حمل و نقل محصولات شما توسط مشتریان می باشد. در واقع این بگ ها راه ارتباطی بین شما و تمام افرادی است که آن را می بینند.

ساک های خرید هرچه با کیفیت تر، زیباتر و بادوام تر باشند بیشتر توسط مشتریان شما در مکان های مختلف استفاده می شوند. این کار موجب تبلیغ برند شما خواهد شد.

ساک دستی یکی از ملزومات شما برای نمایشگاه ها

ساک دستی یکی از کالاهای ضروری برای نمایشگاه ها می باشد. برای قرار دادن بروشورها، کاتالوگ ها و حتی نمونه کارهای فیزیکی به بگ هایی نیاز دارید تا براحتی توسط بازدیدکنندگان قابل حمل باشند، با این کار می توانید بازدیدکنندگان و مشتریان را جذب کنید.

ساک دستی های نمایشگاه، ساک های کاغذی است که لوگو و اطلاعات شرکت شما روی آن ها چاپ می شوند و با  اینکار یک تابلوی تبلیغاتی متحرک کوچک در نمایشگاه ایجاد می کنید.

جنس ساک دستی چه باشد؟

اگر کالا و محصولی که باید داخل ساک دستی قرار گیرد، سنگین باشد باید از کاغذ با گرماژ بالا و بندهای ضخیم برای تولید ساک دستی استفاده کرد تا وزن محصول را تحمل کرده و حمل ونقل آن براحتی امکان پذیر باشد.

اگر می خواهید  ساک دستی شما ظاهری طبیعی داشته باشد و با محیط زیست نیز سازگار باشد باید از ساک دستی های کرافت استفاده کنید که دارای گرماژهای متفاوتی است که با توجه به وزن محصولتان گرماژ آن نیز تغییر خواهد کرد.

از جمله خدماتی که موجب جذابیت و زیبایی دو چندان ساک دستی می شود:

  • فویل کوبی ( طلاکوب، نقره کوب و … )
  • لمینت ( مات و براق) – هر کدام جذابیت خاص خود را دارند.
  • امباس (برجسته سازی) لوگو یا نام شرکت را می توانید برجسته کنید تا متمایز باشد.
  • یووی موضعی، این کار نیز موجب متمایز شدن بخش هایی از کار می شود که روی لوگو و یا طرح چاپی ایجاد می شود.

و خدماتی دیگر که با مشاوره، کارشناسان ما می توانید بهترین و مناسب ترین آنها را برای ساک دستی خود انتخاب کنید.

ساک دستی های بزرگ

این نوع ساک دستی ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، علاوه بر آن برای ساک دستی های نمایشگاهی بسیار مناسب می باشند زیرا شما تنها غرفه در نمایشگاه نیستید و هر بازدیدکننده با انبوهی از بروشورها و ساک دستی ها مواجه می شود به همین دلیل ساک دستی های کوچکتر را داخل ساک دستی های بزرگ جای می دهد بنابراین شما با تولید بَگ های بزرگ می توانید اطمینان یابید که ساک دستی شما همواره دیده خواهد شد.

مجموعه پارت با بروزترین تجهیزات قابلیت تولید انواع ساک دستی در ابعاد مختلف با بالاترین کیفیت را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =