ساک دستی کاغذی Uses Paper handbag

موارد استفاده ساک دستی کاغذی امروزه یکی از پرمصرف ترین محصولات جهت تبلیغات و حمل کالا می باشد که در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساک دستی کاغذی

موارد استفاده ساک دستی کاغذی

از جمله مواردی که بسیار با آن برخورد کردید در هنگام خرید لباس می باشد. فروشگاه های پوشاک اکثراً برای تحویل کالا به مشتری از ساک های دستی استفاده می کنند.

ساک دستی کاغذیساک های دستی پارچه ای، نایلونی و یا کاغذی در این فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به سلیقه و هزینه مد نظر صاحبان فروشگاه ها نوع ساک دستی مشخص می شود. البته واضح است که ساک دستی های کاغذی نسبت به سایر ساک ها از زیبایی، جذابیت و تأثیر تبلیغاتی بالاتری برخوردار است، اما برخی از فروشگاه ها به دلیل اختلاف هزینه ساک های کاغذی، پارچه ای و نایلونی آنها را انتخاب می کنند.

در ساک دستی های فروشگاهی اکثراً از کاغذهای گلاسه با گرماژهای مختلف بسته به سایز کار استفاده می کنند. البته برخی از فروشگاه ها هم از ساک دستی هایی با کاغذ کرافت استفاده می کنند.

موارد دیگر

یکی دیگر از موارد پرمصرف ساک دستی های کاغذی فست فودها، رستوران ها و تهیه غذاها می باشند، که برای بخش بیرون بَر و ارسال غذاها از ساک دستی های کاغذی استفاده می کنند. این نوع ساک دستی ها اکثراً از کاغذهای کرافت گرم پایین ۷۰ یا ۸۰ گرم تولید می شوند. این نوع ساک دستی ها چند تفاوت کوچک با ساک دستی فروشگاهی دارند. یکی از آنها نداشتن بند و لب برگردان بالای ساک هاست.

ساک دستی کاغذی

در این نوع ساک ها هم به دلیل عدم نیاز به بند و کاهش هزینه از بند استفاده نمی شود. مورد دیگر نداشتن کفی در این ساک ها می باشد. در ساک دستی های بیرون بَر به دلیل عدم نیاز به کفی بر خلاف ساک های فروشگاهی از کفی مقوایی جهت مقاوم سازی استفاده نمی شود.

شرکت ها، سازمان ها و ارگان های دولتی از جمله مخاطبان این نوع ساک ها می باشند، که برای شرکت در نمایشگاه ها، همایش ها و یا حتی برای ارسال هدایا و …. از ساک دستی کاغذی استفاده می کنند.

در چند سال اخیر به دلیل گسترش فروشگاه های اینترنتی و افزایش مشتریان این فروشگاه ها، صاحبان این سبک از کسب و کار برای رونق و تبلیغ فروشگاه های خود و همچنین حفظ محصولات در هنگام حمل و نقل از ساک های دستی با طراحی خاص استفاده می کنند.

پارت

عمده مصارف ساک دستی ها مصارف فوق می باشد. واحد ساک دستی پارت کوشیده با توجه به قیمت و کیفیت ارائه شده سهم بزرگی در این بازار داشته باشد و همواره کوشیده تا بتواند بهترین کیفیت را با پایین ترین قیمت در کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان قرار دهد.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =